Yhteystiedot

Suomen Keittiömestarit ry.

Hallitus

Ulla Liukkonen
Puheenjohtaja, Kokkimaajoukkueen hallituksen puheenjohtaja
WACS ja NKF, yhteistyökumppanit
ulla.liukkonen@chefs.fi
050 352 9006
Lappeenranta

Petri Selander
Varapuheenjohtaja, NKF, WACS
petri.selander@chefs.fi
petri.selander@santashotels.fi
040 572 290

Hannele Mäkinen
hannele.makinen@chefs.fi
040 701 0906
Tampere

Harri Ruutiainen
harri.ruutiainen@chefs.fi
040 0375 071
Kuopio

Timo Lehtinen
Hallituksen jäsen, rahastonhoitaja, Kokkimaajoukkueen hallituksen jäsen
timo.lehtinen@chefs.fi
050 354 1775

Riikka Mantila
Hallituksen jäsen, sihteeri, Young Chefs Club
riikka.mantila@chefs.fi
044 907 3074

Markku Ojala
Hallituksen jäsen, verkkosivut
markku.ojala@chefs.fi
040 771 2817

Tiedottaja
Virpi Kulomaa
Viestintävalkea
virpi@viestintavalkea.fi
040 592 8752