Yhteystiedot

Suomen Keittiömestarit ry.

Hallitus

Ulla Liukkonen
Puheenjohtaja, Kokkimaajoukkueen hallituksen puheenjohtaja
WACS ja NKF, yhteistyökumppanit
ulla.liukkonen@chefs.fi
050 352 9006
Lappeenranta

Petri Selander
Varapuheenjohtaja, NKF, WACS
petri.selander@chefs.fi
petri.selander@santashotels.fi
040 572 290

Pekka Tuhkanen
Hallituksen jäsen, alueyhdistysyhteistyö
pekka.tuhkanen@chefs.fi
050 595 1383

Timo Lehtinen
Hallituksen jäsen, rahastonhoitaja, Kokkimaajoukkueen hallituksen jäsen
timo.lehtinen@chefs.fi
050 354 1775

Riikka Mantila
Hallituksen jäsen, sihteeri, Young Chefs Club
riikka.mantila@chefs.fi
044 907 3074

Markku Ojala
Hallituksen jäsen, verkkosivut
markku.ojala@chefs.fi
040 771 2817

Alueyhdistysten yhteystiedot

Postiosoite
Suomen Keittiömestarit – Finlands Köksmästare ry
Matinkatu 16 
53300 LAPPEENRANTA

www.chefs.fi

Y-tunnus

1800210-0