Hallitus

Suomen Keittiömestarit ry:n hallitus

Kuva: Kari Martiala

Ulla Liukkonen
Puheenjohtaja, Kokkimaajoukkueen hallituksen puheenjohtaja
WACS ja NKF, yhteistyökumppanit
ulla.liukkonen@chefs.fi
050 352 9006
Lappeenranta

Petri Selander
Varapuheenjohtaja, NKF, WACS
petri.selander@chefs.fi
petri.selander@santashotels.fi
040 572 2901
Saariselkä
Varajäsen Rami Laakso  Lapin Keittiömestarit Ry

Pekka Tuhkanen
Hallituksen jäsen, alueyhdistysyhteistyö
pekka.tuhkanen@chefs.fi
050 595 1383
Kotka

Timo Lehtinen
Hallituksen jäsen, rahastonhoitaja, Kokkimaajoukkueen hallituksen jäsen
timo.lehtinen@chefs.fi
050 354 1775
Helsinki
Varajäsen Aija Laaksonen, Etelä-Suomen Keittiömestarit Ry

Riikka Mantila
Hallituksen jäsen, sihteeri, Young Chefs Club
riikka.mantila@chefs.fi
044 907 3074
Turku
Varajäsen Lauri Asmola, Turun Keittiömestarit Ry

Markku Ojala
Hallituksen jäsen, verkkosivut
markku.ojala@chefs.fi
040 771 2817
Lahti
Varajäsen Jukka Turta, Päijät-Hämeen Keittiömestarit Ry

facebook.com/chefsfinland