Hallitus

Suomen Keittiömestarit ry:n hallitus


Ulla Liukkonen
Puheenjohtaja, Kokkimaajoukkueen hallituksen puheenjohtaja
WACS ja NKF, yhteistyökumppanit
ulla.liukkonen@chefs.fi
050 352 9006
Lappeenranta


Petri Selander
Varapuheenjohtaja, NKF, WACS
petri.selander@chefs.fi
petri.selander@santashotels.fi
040 572 2901
Saariselkä
Varajäsen Rami Laakso, Lapin Keittiömestarit ry


Hannele Mäkinen
hannele.makinen@chefs.fi
040 701 0906
Tampere
Varajäsen Ari Myllyniemi, Pirkanmaan Keittiömestarit


Timo Lehtinen
Hallituksen jäsen, rahastonhoitaja, Kokkimaajoukkueen hallituksen jäsen
timo.lehtinen@chefs.fi
050 354 1775
Helsinki
Varajäsen Aija Laaksonen, Etelä-Suomen Keittiömestarit ry


Riikka Mantila

Hallituksen jäsen, Young Chefs Club -mentori
riikka.mantila@chefs.fi
044 023 0573
Turku
Varajäsen Lauri Asmola, Turun Keittiömestarit ry


Markku Ojala
Hallituksen jäsen, verkkosivut
markku.ojala@chefs.fi
040 771 2817
Lahti
Varajäsen Jukka Turta, Päijät-Hämeen Keittiömestarit ry



Harri Ruutiainen
Hallituksen jäsen, alueyhdistykset
harri.ruutiainen@chefs.fi
040 0375 071
Kuopio
Varajäsen Joni Sippola, Keski-Suomen Keittiömestarit

Tiedotus


Virpi Kulomaa
Viestintävalkea
virpi@viestintavalkea.fi
040 592 8752

Postiosoite


Suomen Keittiömestarit
Matinkatu 16 
53300 LAPPEENRANTA

www.chefs.fi

Y-tunnus

1800210-0